3. sierpnia 2016 z rąk sekretarza powiatu wieruszowskiego pana Stefana Pietrasa nagrodę za III miejsce na hasło akcji "Antytytoniowi" odebrał Tomasz Olszowiak, uczeń technikum ekonomicznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie. Zaproponowane przez Tomasza hasło brzmi: "Chcesz żyć długo? Chcesz być zdrowym? Rzuć palenie, skończ z nałogiem, nie bądź życia swego wrogiem!". Każdy człowiek chce żyć długo i być zdrowym. W haśle Tomasza podana jest recepta jak to zrobić. Rzucić palenie, skończyć z nałogiem. A najlepiej nie uzależniać się od dymu tytoniowego i w ogóle nie zaczynać przygody z paleniem. Tomasz odebrał dyplom i smartwatcha o wartości ponad 900 zł. Gratulujemy!

sekretarz powiatu z Tomaszem Olszowiakiem

dyplom