W piątek 15. lipca 2016 roku laureaci konkursu na logo, hasło i komiks w akcji "Antytytoniowi" odebrali nagrody. Laptopy Dell za I miejsce oraz rowery za II miejsce odebrali z rąk sekretarza powiatu wieruszowskiego Pana Stefana Pietrasa:

Natalia Piwowar, uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie za zajęcia I miejsca na logo tej akcji oraz II miejsca na komiks

Patryk Łukomski, uczeń Zespołu Szkół Rolniczych im Wincentego Baranowskiego w Lututowie za zajęcia I miejsca na hasło akcji, które brzmi: „Śmierć – pal spokojnie… ja poczekam…” oraz za zajęcia II miejsca na logo.

Sławomir Czech, uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie za zajęcia I miejsca na komiks akcji „Antytytoniowi”.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz rodzicom, którzy wspólnie ze swoimi zdolnymi dziećmi byli obecni na rozdaniu nagród.

Podczas piątkowej uroczystości, nagrody odebrali tylko ci laureaci konkursu, którzy uregulowali kwestię opłacenia podatku od wygranej nagrody. Do rozdania pozostały jeszcze nagrody za II i III miejsca (smartwatche), czekamy na laureatów, którzy jeszcze nie zgłosili się po odbiór swoich nagród.

Szkoła, z której wpłynęło najwięcej prac konkursowych i która tym samym otrzyma pomoce dydaktyczne to Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie. Pomoce dydaktyczne będą przekazane na konferencji podsumowującej realizację projektu.