English

Program badań profilaktycznych skierowany jest do osób bezpośrednio zagrożonych zapadalnością na choroby naczyń krwionośnych mózgu i choroby serca.

Za badań profilaktycznych mogą skorzystać mieszkańcy powiatu wieruszowskiego w wieku:

  • 7-20 lat w kierunku chorób serca;
  • 45-70 lat, badania w kierunku chorób naczyń krwionośnych mózgu i chorób serca.

JAK MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ NA BEZPŁATNE BADANIA PROFILAKTYCZNE?

Pierwszym krokiem by móc się bezpłatnie przebadać w ramach projektu jest wypełnienie i dostarczenie do realizatora projektu ankiety zgłoszeniowej. Ankietę można pobrać ze strony (zakładka „Ankieta”). Jest ona także dostępna miedzy innymi w biurze projektu, w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie, w ośrodkach zdrowia na terenie powiatu, w Szpitalu Powiatowym w Wieruszowie. Po weryfikacji ankiet pracownicy projektu zaproszą na badania osoby wykazujące cechy osób o podwyższonym ryzyku zachorowań na choroby serca i choroby naczyń krwionośnych mózgu.

Ścieżka profilaktyki w projekcie:W ramach poszerzonej diagnostyki zapewnione będą także konsultacje kardiologiczne dla uczestników projektu.

Wypełnienie ankiety to jakieś 10 minut wywiadu z ankieterem. Aż tyle i tylko tyle Twojego czasu w zamian za szansę bezpłatnych badań i możliwość wczesnej diagnozy chorób serca i naczyń krwionośnych mózgu. Warto! Pamiętaj, że Twoje zdrowie leży wyłącznie w Twoich rękach. Wszystko zależy od Ciebie! Daj sobie szansę, wypełnij ankietę i zgłoś nam chęć wzięcia udziału w badaniach profilaktycznych. Dla 100 osób, które dostarczą ankiety, w drodze losowania przekazane będą ciekawe nagrody.

Zawał serca, wylew czy udar niedokrwienny mózgu to tylko kilka z chorób, które dzięki aktywnemu stylowi życia, profilaktyce i wczesnej diagnozie czynników ryzyka możesz uniknąć. Badaj się regularnie, kontroluj swoje wyniki i zwiększ szansę na czerpanie radości z długiego, dobrego zdrowia.
Badania profilaktyczne będą zorganizowane przez Powiatowe Centrum Medyczne sp. z o.o. Szpital Powiatowy w Wieruszowie. Dla osób, które nie będą mogły samodzielnie dojechać na badania zorganizowany zostanie transport na koszt realizatora projektu.

SFbBox by psdtohtmlcenter.com

Licznik odwiedzin
2727
Newsletter:Joomla Extensions powered by Joobi